• principal
  • vina
 
 

Partits Jornada

DATA: 10 / 11 DE DESEMBRE

EQUIP

HORA

ADVERSARI

CASA

FORA

DIA

ESCOLA A

-

       

PREBENJAMÍ C

12.00

PARETS

X

 

DISSABTE

PREBENJAMÍ B

10.15

GRANOLLERS

 

X

DIUMENGE

PREBENJAMÍ A

9.30

STA. PERPETUA

X

 

DIUMENGE

BENJAMÍ C

11.45

CARDEDEU

 

X

DISSABTE

BENJAMÍ B

9.00

AT.VALLES

 

X

DISSABTE

BENJAMÍ A

10.45

MOLLET

X

 

DISSABTE

ALEVÍ D

11.00

LLIÇA D'AMUNT

 

X

DISSABTE

ALEVÍ C

-

DESCANSA

     

ALEVÍ B

9.30

PARETS

 

X

DISSABTE

ALEVÍ A

12.00

MANLLEU

X

 

DISSABTE

FEMENÍ

10.00

PONENT

X

 

DIUMENGE

INFANTIL B

16.00

SANT CELONI

X

 

DISSABTE

INFANTIL A

14.00

MASNOU

X

 

DISSABTE

CADET

-

DESCANSA

     

JUVENIL B

15.45

CANOVELLES

 

X

DIUMENGE

JUVENIL A

-

DESCANSA

     

1. EQUIP

12.00

PALAU I SOLITÀ

 

X

DIUMENGE

DATA: 3 i 4 DE DESEMBRE

EQUIP

HORA

ADVERSARI

CASA

FORA

DIA

ESCOLA

         

PREBENJAMI A   (AMISTÒS)

10.30

BARBERA AND.

X

 

DISSABTE

PREBENJAMI B

         

PREBENJAMI C

         

BENJAMI A

         

BENJAMI B

         

BENJAMI C

         

ALEVI A

         

ALEVI B

         

ALEVI C

10.30

LLERONA

X

 

DISSABTE

ALEVI D

         

FEMENÍ

         

INFANTIL A

         

INFANTIL B

         

CADETE A

12.30

VILAMAJOR

 

X

DISSABTE

JUVENIL A

11.00

FRANQUESES

X

 

DIUMENGE

JUVENIL B

         

AMATEUR A

         

26-27 NOVEMBRE

EQUIP

HORA

ADVERSARI

CASA

FORA

ESCOLA

 

DESCANSA

 

 

PREBENJAMI C

10:45H

GRANOLLERS (DIUMENGE)

 

X

PREBENJAMI B

12:00H

LLERONA ( DISSABTE)

X

 

PREBENJAMI A

10:00H

PALAU i SOLITA (DISSABTE)

 

X

BENJAMI C

10:45H

Pª BARCE.LA ROCA (DISSABTE)

X

 

BENJAMI B

10:45H

LLERONA (DISSABTE)

X

 

BENJAMI A

10:00H

SANT CELONI (DIUMENGE)

 

X

ALEVI D

09:00H

AT VALLES (DISSABTE)

X

 

ALEVI C

09:15H

STA PERPETUA (DIUMENGE)

 

X

ALEVI B

09:00H

MONTORNES ( DISSABTE)

X

 

ALEVI A

09:30H

PARETS ( DIUMENGE)

 

X

FEMENI

10:00H

PALAUTORDERA ( DISSABTE)

 

X

INFANTIL B

14:00H

MARTORELLES (DISSABTE)

X

 

INFANTIL A

16:00H

CIRERA (DIUMENGE)

 

X

CADET B

 

DESCANSA

 

 

JUVENIL B

16:00H

TONA ( DISSABTE)

X

 

JUVENIL A

17:00H

Pª BiB LA ROCA (DISSABTE)

 

X

AMATER

12:00H

L'AMETLLA (DIUMENGE)

X

 

EQUIP

HORA

ADVERSARI

CASA

FORA

DIA

ESCOLA A

11.30

P.BLAUG. LA ROCA

 

X

DISSABTE

PREBENJAMÍ C

12.00

CALDES

X

 

DISSABTE

PREBENJAMÍ B

 

DESCANSA

   

DISSABTE

PREBENJAMÍ A

12.00

MOLLETENSE

X

 

DISSABTE

BENJAMÍ C

10.45

PARETS

 

X

DIUMENGE

BENJAMÍ B

10.00

MOLLET

 

X

DIUMENGE

BENJAMÍ A

10.45

LLIÇA D'AMUNT

X

 

DISSABTE

ALEVÍ D

11.00

STA.PERPETUA

 

X

DIUMENGE

ALEVÍ C

9.00

BIGUES

X

 

DISSABTE

ALEVÍ B

11.30

LOURDES

 

X

DIUMENGE

ALEVÍ A

9.00

LLINARS

X

 

DISSABTE

FEMENÍ

10.00

PLA D'EN BOET

X

 

DIUMENGE

INFANTIL B

11.00

VILAMAJOR

 

X

DIUMENGE

INFANTIL A

14.00

SENTMENAT

X

 

DISSABTE

CADET

13.30

SANTVICENTÍ

 

X

DISSABTE

JUVENIL B

18.00

LA GARRIGA

 

X

DISSABTE

JUVENIL A

16.00

LA GARRIGA

X

 

DISSABTE

1. EQUIP

18.30

LLINARS

 

X

DISSABTE

Patrocinadors

Promocions

Col·laboradors

ajuntament

Visites

Avui 108

Ahir 65

Semanal 533

Mensual 2472

Total 1020207

Currently are 172 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Canal RSS