• principal
  • vina
 
 

Partits Jornada

 

 

 

DATA: 11 / 12 DE MARÇ

EQUIP

HORA

ADVERSARI

CASA      

FORA

DIA

ESCOLA

-

-

   

-

PREBENJAMÍ C

12.15

CANOVELLES

X

 

DISSABTE

PREBENJAMÍ B

12.30

CERDANYOLA MAT.

 

X

DISSABTE

PREBENJAMÍ A

12.15

MARTORELLES

X

 

DISSABTE

BENJAMÍ C

11.30

LLIÇA D'AMUNT

 

X

DISSABTE

BENJAMÍ B

11.30

LOURDES

 

X

DIUMENGE

BENJAMÍ A

10.45

ALELLA

X

 

DISSABTE

ALEVÍ D

9.00

MARTORELLES

X

 

DISSABTE

ALEVÍ C

11.15

LLINARS

 

X

DISSABTE

ALEVÍ B

10.00

ST.FELIU C.

 

X

DISSABTE

ALEVÍ A

10.30

STA.PERPETUA

X

 

DISSABTE

FEMENÍ

12.30

MONTORNES

 

X

DISSABTE

INFANTIL B

10.30

AT.VALLES

X

 

DIUMENGE

INFANTIL A

14.15

SANT CRISTOBAL

X

 

DISSABTE

CADET

10.30

LA TORRETA

 

X

DIUMENGE

JUVENIL B

18.15

AMETLLA

 

X

DIUMENGE

JUVENIL A

16.15

AMETLLA

X

 

DISSABTE

1. EQUIP

17.00

VILAMAJOR

 

X

DISSABTE

DATA: 4 / 5 DE MARÇ

EQUIP

HORA

ADVERSARI

CASA      

FORA

DIA

ESCOLA

-

-

   

-

PREBENJAMÍ C

12.15

LA TORRETA

 

X

DISSABTE

PREBENJAMÍ B

12.00

AT. VALLES

X

 

DISSABTE

PREBENJAMÍ A

11.15

LLIÇA D'AMUMT

 

X

DIUMENGE

BENJAMÍ C

10.45

STA.EULALIA R.

X

 

DISSABTE

BENJAMÍ B

10.45

STA.EULALIA R.

X

 

DISSABTE

BENJAMÍ A

10.00

STA.EULALIA R.

 

X

DIUMENGE

ALEVÍ D

9.30

AMETLLA

 

X

DISSABTE

ALEVÍ C

9.00

AT. VALLES

X

 

DISSABTE

ALEVÍ B

12.15

SETMENAT

X

 

DISSABTE

ALEVÍ A

10.15

MOLLETENSE

 

X

DISSABTE

FEMENÍ

10.00

PLA D'EN BOET

X

 

DIUMENGE

INFANTIL B

10.00

MOLLETENSE

 

X

DIUMENGE

INFANTIL A

12.15

P.B.B. LA ROCA

 

X

DISSABTE

CADET

14.15

SANT CELONI

X

 

DISSABTE

JUVENIL B

16.00

GUALBA

 

X

DIUMENGE

JUVENIL A

 

DESCANSA

   

-

1. EQUIP

16.30

CONOVELLES

 

X

DISSABTE

EQUIP

HORA

ADVERSARI

CASA      

FORA

DIA

ESCOLA

-

-

   

-

PREBENJAMÍ C

12.00

SANT CELONI

X

 

DISSABTE

PREBENJAMÍ B

10.00

SANT CELONI

 

X

DIUMENGE

PREBENJAMÍ A

12.00

MONTORNES

X

 

DISSABTE

BENJAMÍ C

10.30

AT.VALLES

 

X

DIUMENGE

BENJAMÍ B

11.15

LLINARS

 

X

DISSABTE

BENJAMÍ A

-

DESCANSA

   

-

ALEVÍ D

10.15

LES FRANQUESES

X

 

DISSABTE

ALEVÍ C

11.00

VILAMAJOR

 

X

DIUMENGE

ALEVÍ B

13.00

STA.PERPETUA

 

X

DISSABTE

ALEVÍ A

10.15

SANT CELONI

X

 

DISSABTE

FEMENÍ

10.00

PONENT

 

X

DIUMENGE

INFANTIL B

14.00

LES FRANQUESES

X

 

DISSABTE

INFANTIL A

10.00

VILASSAR DE DALT

X

 

DIUMENGE

CADET

12.15

P.B.B. LA ROCA

 

X

DISSABTE

JUVENIL B

16.00

GRANOLLERS

X

 

DISSABTE

JUVENIL A

15.15

PARETS

 

X

DISSABTE

1. EQUIP

12.00

STA.PERPETUA

X

 

DIUMENGE

DATA: 11 / 12 DE FEBRER

EQUIP

HORA

ADVERSARI

CASA      

FORA

DIA

ESCOLA

12.00

P.BLAUGRANA

X

 

DISSABTE

PREBENJAMÍ C

11.30

STA.PERPETUA

 

X

DISSABTE

PREBENJAMÍ B

12.00

ARENYS DE MUNT

X

 

DISSABTE

PREBENJAMÍ A

11.30

MONTMELO

 

X

DISSABTE

BENJAMÍ C

10.45

LLERONA

X

 

DISSABTE

BENJAMÍ B

10.45

STA.PERPETUA

X

 

DISSABTE

BENJAMÍ A

9.15

STA.PERPETUA

 

X

DIUMENGE

ALEVÍ D

11.00

LA GARRIGA

 

X

DIUMENGE

ALEVÍ C

9.00

FINSOBE

X

 

DISSABTE

ALEVÍ B

9.00

MOLLET

X

 

DISSABTE

ALEVÍ A

9.00

GRANOLLERS

 

X

DIUMENGE

FEMENÍ

10.00

PALAUTORDERA

X

 

DIUMENGE

INFANTIL B

-

-

   

-

INFANTIL A

14.00

SANTVICENTÍ

X

 

DISSABTE

CADET

16.00

LLERONA

 

X

DIUMENGE

JUVENIL B

16.00

LA TORRETA

 

X

DISSABTE

JUVENIL A

16.15

BELLAVISTA

X

 

DISSABTE

1. EQUIP

17.00

AMETLLA

 

X

DISSABTE

DATA: 4 / 5 DE FEBRER

EQUIP

HORA

ADVERSARI

CASA

FORA

DIA

ESCOLA

12.30

PONENT

 

X

DISSABTE

PREBENJAMÍ C

12.00

LLERONA

X

 

DISSABTE

PREBENJAMÍ B

9.00

ARGENTONA

 

X

DISSABTE

PREBENJAMÍ A

 

DESCANSA

     

BENJAMÍ C

13.30

MOLLET

 

X

DISSABTE

BENJAMÍ B

10.00

CARDEDEU

 

X

DISSABTE

BENJAMÍ A

10.45

PALAOTERDERA

X

 

DISSABTE

ALEVÍ D

14.30

SANT FOST

X

 

DIUMENGE

ALEVÍ C

9.30

P.B.B. LA ROCA

 

X

DISSABTE

ALEVÍ B

11.30

SANT CELONI

 

X

DISSABTE

ALEVÍ A

10.45

CALDES

X

 

DISSABTE

FEMENÍ

10.00

BELLAVISTA

X

 

DIUMENGE

INFANTIL B

14.00

LA LLAGOSTA

X

 

DISSABTE

INFANTIL A

11.00

FRUITOSENC

 

X

DIUMENGE

CADET

15.45

LES FRANQUESES

X

 

DISSABTE

JUVENIL B

18.00

LLINARS

X

 

DISSABTE

JUVENIL A

17.00

SANT VICENTI

 

X

DISSABTE

1. EQUIP

12.00

BARBERA

X

 

DIUMENGE

Patrocinadors

Promocions

Col·laboradors

ajuntament

Visites

Avui 109

Ahir 73

Semanal 490

Mensual 2663

Total 1011289

Currently are 35 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Canal RSS